Uczestnicy

Alfabetyczna lista uczestników IV Kongresu Młodych Matematyków Polskich

 

 

Grzegorz

Adamski

I LO, Szamotuły

wielkopolskie

Paweł

Andruszkiewicz

IV LO, Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Aleksander

Antasik

III LO, Wrocław

dolnośląskie

Jan

Antoniak

I LO, Krasnystaw

lubelskie

Przemyslaw

Aszkowski

I LO, Zielona Góra

lubuskie

Maciej

Bachorz

I LO, Gorzów Wlkp.

lubuskie

Karol

Bacik

VIII LO, Katowice

śląskie

Adam

Baranowski

I LO, Sopot

pomorskie

Jakub

Barański

II LO, Kraków

małopolskie

Bartosz

Bednarczyk

LO, Strzelce Opolskie

opolskie

Adrian

Bednarz

IV LO, Rzeszów

podkarpackie

Wiktoria

Bejma

ZSO nr 1, Nowogard

zachodniopomorskie

Bartosz

Biadasiewicz

I LO, Turek

wielkopolskie

Paweł

Białczak

I LO, Ostrołęka

mazowieckie

Adrianna

Białecka

ZSP, Goleniów

zachodniopomorskie

Kamil

Bielecki

II LO, Kwidzyn

pomorskie

Paweł

Bieliński

III LO, Gdynia

pomorskie

Tomasz

Bienioszek

ZSP, Goleniów

zachodniopomorskie

Patrycja

Bieńkowska

VI LO, Gdynia

pomorskie

Klaudia Kinga

Biziorek

V LO, Toruń

kujawsko-pomorskie

Krzysztof

Błoszyk

I LO, Zielona Góra

lubuskie

Piotr

Bochenek

I LO, Tarnów

małopolskie

Jakub

Borgosz

V LO, Bielsko-Biała

śląskie

Julia

Borkowska

Gimnazjum nr 2, Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Marcin

Buczyński

LO, Sierpc

mazowieckie

Katarzyna

Budzik

V LO, Kraków

małopolskie

Grzegorz

Bukowiec

III LO, Tarnów

małopolskie

Dominik

Burek

III LO, Tarnów

małopolskie

Sebastian

Bysiak

I LO, Kielce

świętokrzyskie

Jan

Charewicz

II LO, Legnica

dolnośląskie

Łukasz

Charzyński

II LO, Morąg

warmińsko-mazurskie

Rafał

Chojnowski

I LO, Giżycko

warmińsko-mazurskie

Mateusz

Chorzępa

I LO, Rzeszów

podkarpackie

Marcin

Chrzczanowicz

I LO, Szczecin

zachodniopomorskie

Aleksander

Cieślak

I LO, Sieradz

łódzkie

Marta

Cieślak

GiLA, Toruń

kujawsko-pomorskie

Michał

Cłapiński

GiLA, Toruń

kujawsko-pomorskie

Aleksandra

Cybulska

I LO, Szczecin

zachodniopomorskie

Karolina

Cynk

V LO, Kraków

małopolskie

Natalia

Czaban

LO, Resk

zachodniopomorskie

Jakub

Czarniecki

III LO, Białystok

podlaskie

Kacper

Czerniak

Liceum Pijarskie, Elbląg

warmińsko-mazurskie

Jędrzej

Dampc

Salezjańskie LO, Rumia

pomorskie

Jakub

Dardziński

I LO, Łomża

podlaskie

Piotr

Dąbrowski

Technikum nr 10, Wrocław

dolnośląskie

Kamil

Dębowski

I LO, Suwałki

podlaskie

Artur

Dróżdż

III LO, Kalisz

wielkopolskie

Agata

Dubiak

PLO Uniwersytetu Łódzkiego

łódzkie

Maciej

Dulęba

XIV LO, Wrocław

dolnośląskie

Kamil

Dunst

I LO, Malbork

pomorskie

Ernest

Dziemidowicz

ZSP, Goleniów

zachodniopomorskie

Helena

Dziubecka

I LO, Piotrków Tryb.

łódzkie

Wojciech

Fabiańczuk

ZSO nr 2 - II LO, Słupsk

pomorskie

Karolina

Fabisiak

I LO, Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Filip

Ficek

V LO, Kraków

małopolskie

Jacek

Fidos

IV LO, Kielce

świętokrzyskie

Michał

Figlus

I LO, Piotrków Tryb.

łódzkie

Agata

Firczuk

IV  LO, Lublin

lubelskie

Krystyna

Furgacz

II LO, Będzin

śląskie

Marta

Gajewska

I LO, Poznań

wielkopolskie

Dawid

Gawlina

V LO, Kraków

małopolskie

Katarzyna

Głowacka

I LO, Inowrocław

kujawsko-pomorskie

Maciej

Głowacki

I LO, Krosno

podkarpackie

Norbert

Grefling

Liceum Pijarskie, Elbląg

warmińsko-mazurskie

Bartłomiej

Grochal

V LO, Kraków

małopolskie

Kosma

Grochowski

I LO, Lublin

lubelskie

Adam

Gryz

VI LO, Radom

mazowieckie

Albert

Gutowski

I LO, Lublin

lubelskie

Jan

Gwinner

V LO, Kraków

małopolskie

Daria

Hennig

Katolickie LO, Chełmno

kujawsko-pomorskie

Marcin

Herman

ZSP, Goleniów

zachodniopomorskie

Mikołaj

Herman

III LO, Wrocław

dolnośląskie

Anna

Hoduń

V LO, Kraków

małopolskie

Szymon

Humaj

IV LO, Częstochowa

śląskie

Jakub

Iżewski

II LO, Chełm

lubelskie

Jędrzej

Jabłoński

I LO, Łódz

łódzkie

Tomasz

Jakubek

V LO, Kraków

małopolskie

Remigiusz

Janeczek

ZSO nr 2 - II LO, Słupsk

pomorskie

Kinga Sandra

Janik

ZS, Ożarów

świętokrzyskie

Jakub

Jaroszewski

I LO, Lubin

dolnośląskie

Kinga

Jastrzębska

LO im. Królowej Jadwigi, Lublin

lubelskie

Karol

Jurasiński

II LO, Lubartów

lubelskie

Tomasz

Kaliszuk

II LO, Gorzów Wlkp.

lubuskie

Leszek

Kania

V LO, Kraków

małopolskie

Łukasz

Karpiński

I LO, Sieradz

łódzkie

Andrzej

Kawula

V LO, Kraków

małopolskie

Maria

Kawula

V LO, Kraków

małopolskie

Karol

Klęczar

ZS, Pyrzyce

zachodniopomorskie

Mateusz

Klimczak

I LO, , Gorzów Wlkp.

lubuskie

Michał

Kliś

Publiczne LO, Rzeszów

podkarpackie

Natalia

Kneblewska

LO Politechniki Łódzkiej

łódzkie

Paulina

Knut

IV LO, Toruń

kujawsko-pomorskie

Barbara

Kołodziej

V LO, Bielsko-Biała

śląskie

Waldemar

Kołodziejczyk

I LO, Chełm

lubelskie

Tomasz

Komisarczyk

I LO, Końskie

świętokrzyskie

Jakub

Kortas

Salezjańskie LO, Rumi

pomorskie

Krzysztof

Kortas

I LO, Inowrocław

kujawsko-pomorskie

Piotr

Kosowski

I LO, , Gorzów Wlkp.

lubuskie

Bartosz

Kostka

XIV LO,  Wrocław

dolnośląskie

Maciej

Kotecki

Gimnazjum w ZSO nr 2, Tarnów

małopolskie

Michał

Kowal

ZSO, Stalowa Wola

podkarpackie

Marcin

Kowalczyk

II LO - ZS nr 2, Rybnik

śląskie

Konrad

Krakowski

VIII LO, Poznań

wielkopolskie

Maciej

Krasowski

XII LO, Łódź

łódzkie

Szymon

Krzysiak

I LO, Gdańsk

pomorskie

Kamil

Krzyżewski

II LO, Morąg

warmińsko-mazurskie

Karolina

Kucharska

III LO, Ostrowiec Świętokrzyski

świętokrzyskie

Michał

Kukuła

Zespół Szkół Katolickich, Tczew

pomorskie

Dominik

Kulikowski

I LO, Jelenia Góra

dolnośląskie

Dominika

Kusarek

V LO, Bielsko-Biała

śląskie

Michał

Kuźba

VI LO, Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Marek

Kuźniar

IV LO, Rzeszów

podkarpackie

Wojciech

Kwapisz

III LO, Gdańsk

pomorskie

Krzysztof

Lam

VII LO, Częstochowa

śląskie

Jakub

Lorenc

II LO, Jaworzno

śląskie

Patryk

Łapiezo

ZSP, Goleniów

zachodniopomorskie

Kacper

Łasocha

I LO, Kraków

małopolskie

Małgorzata

Łazuka

I LO, Lublin

lubelskie

Bartosz

Łuczak

I LO, Inowrocław

kujawsko-pomorskie

Aleksander

Łukasiewicz

I LO, Legnica

dolnośląskie

Paweł

Łukowicz

Liceum Pijarskie, Elbląg

warmińsko-mazurskie

Łukasz

Łuniewski

I LO, Łomża

podlaskie

Michał

Łuszczyk

IV LO, Tarnów

małopolskie

Natalia

Makaruk

XXVII LO, Lublin

lubelskie

Adam

Malinowski

III LO, Wrocław

dolnośląskie

Dariusz

Matlak

II LO, Kraków

małopolskie

Paweł

Matraś

IV LO, Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Krzysztof

Maziarz

I LO, Krosno

podkarpackie

Michał

Mazur

V LO, Gliwice

śląskie

Piotr

Mejer

I LO, Kartuzy

pomorskie

Dominik

Mich

GLA, Gdańsk

pomorskie

Arkadiusz

Michalak

XXXI LO, Łódź

łódzkie

Patryk

Mieruński

I LO, Giżycko

warmińsko-mazurskie

Monika

Mietelska

I LO, Tarnów

małopolskie

Jędrzej Jarosław

Mijas

VI LO, Kielce

świętokrzyskie

Piotr

Mikusek

I LO, Biała Podlaska

lubelskie

Lidia

Mirota

II LO, Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Piotr

Mizerka

VIII LO, Poznań

wielkopolskie

Anika Jowita

Mosiewicz

II LO, Ostrowiec Świętokrzyski

świętokrzyskie

Kamil

Motyka

I LO, Piotrków Tryb.

łódzkie

Barbara Aleksandra

Mroczek

XIV LO, Warszawa

mazowieckie

Rafał

Myśliwiec

I LO, Jasło

podkarpackie

Paweł

Nałęcz-Jawecki

XIV LO,  Warszawa

mazowieckie

Michał

Nazarczuk

I LO, Sokołów Podlaski

mazowieckie

Mateusz

Nicpoń

I LO, Łańcut

podkarpackie

Weronika

Noga

I Akademickie LO, Gdynia

pomorskie

Aleksander

Nowak

Społeczne Liceum Kwidzyn

pomorskie

Jakub

Nowak

II LO, Kraków

małopolskie

Anna Teresa

Olech

XIV LO, Warszawa

mazowieckie

Kamil

Orłow

II LO, , Gorzów Wlkp.

lubuskie

Mateusz

Owczarek

II LO, Końskie

świętokrzyskie

Ewa

Ożóg

I LO, Kraków

małopolskie

Adrian Leszek

Pachowicz

ZSO nr 4, Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Rafał

Pacler

Liceum Pijarskie, Elbląg

warmińsko-mazurskie

Monika

Palarczyk

I LO, Wodzisław Śląski

śląskie

Mariusz

Paprotny

ZSP, Goleniów

zachodniopomorskie

Patryk

Pastewski

Liceum Pijarskie, Elbląg

warmińsko-mazurskie

Wojciech

Patyna

IV LO, Toruń

kujawsko-pomorskie

Tomasz

Pawiłojć

III LO, Gdynia

pomorskie

Piotr

Pawlak

OSM, Gdańsk

pomorskie

Jakub

Pawlikowski

III LO, Wrocław

dolnośląskie

Michał Łukasz

Pawłowski

Gimnazjum nr 2, Kruszwica

kujawsko-pomorskie

Paulina

Pietrzyk

I LO, Białystok

podlaskie

Marek

Piotrowski

II LO, Legnica

dolnośląskie

Aleksandra

Plekan

V LO, Zielona Góra

lubuskie

Kamil

Pluta

Salezjańskie LO, Rumia

pomorskie

Jan

Połeć

LO,  Skierniewice

łódzkie

Paweł

Popławski

III LO, Wrocław

dolnośląskie

Olga

Półchłopek

LO św. Marii Magdaleny, Poznań

wielkopolskie

Anna

Prochowska

VI LO, Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Rafał

Pruszyński

LO, Węgorzewo

warmińsko-mazurskie

Krzysztof

Pszeniczny

Publiczne LO, Rzeszów

podkarpackie

Mateusz

Pyzik

I LO, Jelenia Góra

dolnośląskie

Jakub

Radzicki

II LO, Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Wiktoriusz

Robaszkiewicz

LO św. Marii Magdaleny, Poznań

wielkopolskie

Paweł

Ruszkowski

I LO, Ciechanów

mazowieckie

Kamil

Rychlewicz

I LO, Łódz

łódzkie

Damian

Sadowski

I LO, Białystok

podlaskie

Bartosz

Sajniak

I LO, Szczecin

zachodniopomorskie

Maciej

Satora

VI LO, Radom

mazowieckie

Joanna

Sendorek

V LO, Kraków

małopolskie

Michał

Seweryn

V LO, Kraków

małopolskie

Mateusz

Sobolewski

I LO, Łowicz

łódzkie

Marek

Sokołowski

I LO, Łomża

podlaskie

Krzysztof

Stanisławek

VI LO, Radom

mazowieckie

Dominik

Stańczak

XXVIII LO, Warszawa

mazowieckie

Wojciech

Stańczyk

II LO, , Gorzów Wlkp.

lubuskie

Jakub

Staroń

V LO, Bielsko-Biała

śląskie

Magdalena

Stasiewicz

I LO, Białystok

podlaskie

Miłosz

Stypiński

II LO, Jaworzno

śląskie

Jarosław

Synak

VIII LO, Poznań

wielkopolskie

Karolina

Szabarkiewicz

IV LO, Rzeszów

podkarpackie

Wiktor

Szadowiak

PLO Uniwersytetu Łódzkiego

łódzkie

Adam

Szady

III LO, Zabrze

śląskie

Adam

Szczepaniak

I LO, Piła

wielkopolskie

Natalia

Szeroki

III LO, Białystok

podlaskie

Paweł

Szewczyk

GiLA, Toruń

kujawsko-pomorskie

Monika

Szleszyńska

II LO, Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Aleksander

Szulc

III LO, Gdynia

pomorskie

Kacper

Szyca

ZSSS , Człuchów

pomorskie

Kacper

Świerzowicz

Publiczne LO, Rzeszów

podkarpackie

Aleksandra

Świtalska

I LO, Inowrocław

kujawsko-pomorskie

Przemysław

Telus

XXXI LO, Łódź

łódzkie

Maciej

Tęblowski

ZSO nr 1, Nowogard

zachodniopomorskie

Patrycja

Tomczyk

II LO, Starachowice

świętokrzyskie

Karolina

Truszkowska

V LO, Kraków

małopolskie

Konrad

Tuczyk

V LO, Zielona Góra

lubuskie

Michalina

Tumialis

I LO, Suwałki

podlaskie

Kinga

Turlej

V LO, Kraków

małopolskie

Kornelia

Ufniarz

ZS nr 2, Kraśnik

lubelskie

Jakub

Wagner

ZS nr 1, Szczecinek

zachodniopomorskie

Marek

Wawreniuk

XVIII LO, Warszawa

mazowieckie

Piotr

Wawrzyniak

I LO, Włocławek

kujawsko-pomorskie

Daniel

Wdowicz

IV LO, Kielce

świętokrzyskie

Jakub

Wieczorek

LO im. św. Jadwigi Królowej,  Kielce

świętokrzyskie

Bartosz

Wierzbicki

ZS nr 1, Szczecinek

zachodniopomorskie

Konrad

Wojtasik

I LO, Ostrzeszów

wielkopolskie

Katarzyna

Woźnica

II LO, Końskie

świętokrzyskie

Rafał

Wrona

ZSE i LO, Chełm

lubelskie

Mateusz

Wytrwał

Gimnazjum w ZSO nr 2, Tarnów

małopolskie

Marcin

Zawadzki

I LO, Suwałki

podlaskie

Tymoteusz

Zdunek

III LO, Gdynia

pomorskie

Marcin

Ziąbek

II LO, Chrzanów

małopolskie

Mateusz

Zieliński

GiLA, Toruń

kujawsko-pomorskie

Piotr

Zielonka

ZSO, Stalowa Wola

podkarpackie

Michał

Ziobro

II LO, Kraków

małopolskie

Mikołaj

Żak

V LO, Zielona Góra

lubuskie

Michał

Żurkowski

I LO, Poznań

wielkopolskie

 

Opiekunowie grup

 

 

Krzysztof

Bolibok

I LO, Lublin

lubelskie

Małgorzata

Dul

IV LO, Rzeszów

podkarpackie

Jacek

Dymel

V LO, Kraków

małopolskie

Paweł

Dziuba

II LO,  Końskie

świętokrzyskie

Wioletta

Graczyk

I LO, Inowrocław

kujawsko-pomorskie

Małgorzata

Jacek

II LO, Gorzów Wlkp.

lubuskie

Ewa

Jarmołowska

I LO, Zielona Góra

lubuskie

Maria

Kaszczyc

II LO, Legnica

dolnośląskie

Agnieszka

Ławreszuk

I LO, Białystok

podlaskie

Piotr

Łowicki

I LO. Łomża

podlaskie

Adam

Makowski

GiLA, Toruń

kujawsko-pomorskie

Jacek

Mańko

XXXI LO w Łodzi

łódzkie

Agata

Markowicz-Narękiewicz

ZSP, Goleniów

zachodniopomorskie

Danuta

Mazur

II LO, Jaworzno

śląskie

Andrzej

Miler

kierowca

podkarpackie

Katarzyna

Misztal

I LO Kielce

świętokrzyskie

Jerzy Henryk

Nowicki

VI LO, Radom

mazowieckie

Arleta

Pastewska

Liceum Pijarskie, Elbląg

warmińsko-mazurskie

Anna

Pogorzelska

IV LO, Lublin

lubelskie

Marcin

Radwański

IV LO, Tarnów

małopolskie

Andrzej

Rychlewicz

LO Uniwersytetu Łódzkiego

łódzkie

Ewelina

Sołdan

pomorskie

Tomasz

Stachyra

I LO, Poznań

wielkopolskie

Przemysław

Szczepaniak

III LO, Wrocław

dolnośląskie

Tomasz

Szymczyk

V LO, Bielsko-Biała

śląskie

Renata

Władyka

I LO, Jasło

podkarpackie

Andrzej

Wojtyna

VI LO, Radom

mazowieckie

Jan

Żukowski

I LO, Suwałki

podlaskie

 
  • loga1.png